Newsletter 
Wstecz
linia

Nasi partnerzy

Katowice

Stresować czy nie?

iStock_000020608806_Medium.jpg>>> Wymagać, stawiać granice, karać i nagradzać czy podchodzić partnersko, nie ograniczać i dawać pełną wolność? A może jedno da się pogodzić z drugim? W skrócie, jak radzić sobie z wychowaniem dziecka (niezależnie od jego wieku)?

>>> Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Śląskiej Kawiarni Naukowej. W czwartek 6 czerwca, o godzinie 18:00 w katowickim Rondzie Sztuki (Klub Oko Miasta) porozmawiamy z Marcinem Kręgielem, pedagogiem i terapeutą. Przede wszystkim jednak praktykiem.

>>> Jak co roku, na czerwcowe spotkanie kawiarni naukowej przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci.
Z przedstawieniem wystąpi u nas Teatr Gry i Ludzie z fragmentami spektaklu "Opowieści Wagantów". A po spektaklu dzieci będą miały okazję zrobić własnoręcznie kukiełki.
Dla dzieci przygotowaliśmy też mnóstwo nagród.

Zapraszamy na spotkanie!
Nie zapomnijcie powiedzieć znajomym!

>>> Zostawiajcie Wasze pytania i pomysły na naszym profilu na Facebooku.

Marcin Kręgiel – ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w specjalizacji Pedagogika Socjalno – Opiekuńcza oraz studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Od 8 lat pracuje jako pedagog – terapeuta w Zespole Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 2 oraz w X LO im. J. I. Paderewskiego w Katowicach.

Od 12 lat jest instruktorem w ZHP. Ma bogate doświadczanie w pracy profilaktycznej z młodzieżą. Autor programów profilaktycznych i wychowawczych. Specjalizuje się w pomocy psychopedagogicznej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz w problematyce interwencji kryzysowej. W obszarze zainteresowań pana Marcina znajdują się zagadnienia suicydalne, problematyka czasu wolnego młodzieży, wykluczenie społeczne oraz bezpieczeństwo publiczne i ratownictwo.

linia
dodano: 29.05.2013, 11:07 | edytowano: 05.06.2013, 21:56
linia
www.kawiarnianaukowa.pl 2007-2009 (c) | design by ikah.net

Multimedia

Gaz łupkowy. Będziemy energetyczną potęgą?

ekran.jpg

Rozmowa z dr Pawłem Poprawą, geologiem.

st zobacz video

st o spotkaniu


Muzyka uchem fizyka

zrzut_youtube-muz.jpg

Rozmowa z prof. Ernestem Aleksym Bartnikiem.

st zobacz video

st o spotkaniu


Historia najnowsza - jak o niej rozmawiać?

zrzut_youtube-hist.jpg

Rozmowa z Zuzanną Kurtyką, dziennikarzem Piotrem Zarembą i historykiem z IPNu Adamem Dziurokiem.

st zobacz video

st o spotkaniust archiwum